Välkommen till din personliga 

revisions- och redovisningsbyrå


Vi är stolta över utmärkelsen som Årets Tillväxtbyrå i Gävleborgs län 2019. Det är ett kvitto på att våra kunder uppskattar de tjänster vi utför inom redovisning och revision. Därför riktas ett stort tack till er kunder!
 Vår förhoppning och målsättning är nu att bygga vidare på vårt vinnande koncept.

 Tveka inte att kontakta oss på 0270-164 00 om ni behöver hjälp med ekonomiska frågor gällande ert företag

 //Kontoren i Söderhamn och Bollnäs

 

Digital helhetslösning

Är du trött på att hantera papper i företaget? Vi kan erbjuda ett digitalt företagande där fakturering, bokföring och leverantörsfakturahantering mm kan ske från din mobil, läsplatta eller dator. Du bestämmer själv hur mycket du vill göra eller om du vill outsourca hela hanteringen till oss. Kontakta oss för en genomomgång av just DIN verksamhet så kan vi erbjuda ett kostnadsfritt prisförslag.

Traditionell hantering

Vi kan givetvis erbjuda traditionell hantering av ditt företags redovisning . Tillsammans med din kontaktperson bestämmer ni hur upplägget av uppdraget ska utformas. Vi kan tex arbeta på ert kontor efter era önskemål eller om ni vill lämna ert material till något av våra kontor.

Vi kan även erbjuda revision av ditt företags räkenskaper.

 

Tveka inte att kontakta oss för mer  information!

 

Söderhamn
0270-164 00
mån-tors 8-16
fre 8-15
Lunch stängt 12-13
Bollnäs
0278-103 60
Besök efter överenskommelse
e-mail info@bodek.se

 

 

Kontakt

Lars Lööw 0270-164 09 mobil 070-695 92 61  lars@bodek.se
Marie Lööw 0270-164 10 mobil 070-695 92 62 marie@bodek.se
Josef Lund 0270 -164 15 mobil 070-695 -92 63 josef@bodek.se
Robin Thor 0270- 164 30 mobil 070-695 92 64 robin@bodek.se
Anneli Frykberg 0270-164 00 anneli@bodek.se
Cecilia Öslund 0270-164 00 cecilia@bodek.se
Helena Olander 0270-164 00 helena@bodek.se
Yvonne Sigvardsson 0270-164 26 yvonne@bodek.se

© Copyright Bodek